Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elvégeztél egy tanfolyamot...

Falat22 kérdése:

Ha elvégeztél egy tanfolyamot és utána tanúsítványt kapsz bizonyítvány helyett. Azzal is ugyan úgy el lehet helyezkedni, ha munkát keresel? Van-e valamilyen negatívuma?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 09:40
 1/6 anonim válasza:
79%
Okj-s bizonyítvány többet ér sokkal. Munkahelytôl függ elfogadja vagy nem.
2019. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen tanfolyamról van szó.
2019. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kulturális rendezvény szervező és Óvodai dajka.
2019. nov. 25. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát sajnos ezek a "tanúsítványok" elég komolytalan valamik. Szóval biztos előbb veszik fel azt akinek rendes papírja van.
2019. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokszor még a tanúsítvànyt is elcsaljàk és nem adnak azt sem. Én is végeztem ilyet, és hetekig zaklattam az irodàt, hogy állítsák ki, de nem kaptam meg azóta sem. Munkàt adtak, de hát ha nincs papírom, hogy megvan ez a "szakma" akkor hogy válthatok munkahelyet ebben? Sehogy. Ez is a céljuk. Csak az ő gépükben szerepel az, hogy X-nek megvan Y végzettsége, így az önéletrajzodba fel tudod tüntetni, hogy például egy évet dolgoztàl rendezvényszervezőkènt a Z Munkaerőközvetítőn keresztül és ennyi. Persze napi bejelentèssel. :D Igen, tapasztalat.
2019. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem svédmasszázsról van tanúsítványom, ez alapján kiválthattam az egyéni vállalkozói igazolványt.

Egy jól választott tanfolyam néha többet ér bármi másnál.

2019. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!