Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg a mellkask...

Hogyan tanuljam meg a mellkaskomressziót a jogosítvány megszerzéséhez?

Figyelt kérdés

Ma votlam EÜ vizsgán és meghúztak, pedig mindenből felkészültem tudtam mindent elméletben.


Egy dologra nem számítottam, hogy nem lesz jó az újraélesztés. Nagyon biztosra számítottam. Túl mélyre és erősen nyomtam valamint lassan. Egyszerűen nem érzem.

Nekem erre vagy 1 óra gyakorlás kéne nem az az 5 perc ami idő van rá a tanfolyamon.

Hiába látom a másik hogy csinálja, rajtam az nem segít. Nincs meg a technikám hozzá. Már roppantul idegesít hogy 100-120 nyomás / perc.

Tényleg már ott vagyok, hogy abbahagyom a jogsi megszerzését. Honnan tudom hogy 100-120??

Ez egy olyan hülyeség, hogy hihetetlen, ha ott haldoklik az ember, akkor is kikeresek egy órát és nézem hogy percenként mennyit nyomok, különben nem kezdek hozzá???


Szerintem ez olyan hogy hihetetlen, az én kézügyességemmel, mintha egy átlag embernek mondanád, hogy rajzolja le a Mona Lisát. Pedig nem vagyok egy buta ember egyetemet végeztem. De ez az egy dolog kifogott rajtam.


27 F



2019. dec. 3. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni. Én àgymatracon gyakoroltam és elsőre meglett. A páromon is gyakoroltam, nyilván nem nyomtam valóban a mellkasàt, de nagyon jó volt arra, hogy megèrezzem pontosan hol kell nyomni, a matracon meg a gyorsaságot gyakoroltam. Nekem egyébként a tanfolyamon sem volt lehetőségem gyakorolni. A tanfolyam és a vizsga között egy hónap volt, minden nap gyakoroltam ezeket. Neked is ezeket javaslom!
2019. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!