Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Neumann János Egyetemről mi...

A Neumann János Egyetemről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolkozok rajta, hogy esetleg ott tanulnék tovább és kíváncsi vagyok, hogy aki ott tanul vagy tanult annak mi a véleménye az egyetemről, mennyire szereti.



2019. dec. 5. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én oda járok. Idén kezdtem mérnökinfó Bsc-n. Eddig tetszik a suli. Nem szivatnak a tanárok, matek sokkal könnyebb, mint pl az Óbudai Egyetemen (oda is jártam korábban). Fizikából viszont nagyon sokan buknak. Az épületek modernek. Nem igazán tudom, hogy mit írjak még. Van konkrét kérdésed?
2019. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Melyik karon? Én a GTK-ra járok, most kezdtem, de eddig elégedett vagyok, élvezem. Az új épület nagyon klassz, szerintem jók az oktatók is, jó a közösség. 😁
2019. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!