Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha felvettem egy...

Mi történik, ha felvettem egy kurzust, viszont nem teljesítettem, de közben kreditátvitelben elfogadták?

Figyelt kérdés
Az egyetemen egy előző szakomon belül elvégeztem egy kurzust, amely megegyezett az idén felvett, egyik kurzusom tematikájával. Viszont csak későn igazolták vissza, hogy elfogadják a kreditátvitelem, így a tárgyat nem tudtam már utólag sem leadni. Nem jártam be a szemináriumra, így a 3 hiányzásnál többet hiányoztam és beírták az elégtelent. A Neptun rendszerben a mintatantervnél kétszer jelenik meg a kurzus neve. Az egyiknél elfogadták a kreditátkérésem és be van írva a jegy pipával, a másiknál elégtelen van beírva. Lehet ebből baj? Mit lehet ezellen tenni?

2019. dec. 10. 16:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!