DDKarlsson kérdése:

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

11.osztályba járok, gimnáziumba. Semmi jövőképem,illetve voltak/lennének. Nagyon nem vagyok okos, a tanulás, gondolkodás sem megy, a jegyeim sem jók. Tehetségem sincs, szép sem vagyok, alakom sem jóm. Pénzem sincs, illetve kapcsolataim. Személyiségem sem nagyon, barátaim sincsenek. Nem tudom higy mit kezdjek magammal. Mindenki tudja rajtam kivűl hogy mi, érdekli, miben jó, mit szeretne. De én már egy csomó dologról lemondtam. Teljesen tanácstalan vagyok.

17/L



2019. dec. 11. 21:50
 1/4 anonim válasza:
Mindenkinek vannak álmai,céljai,próbáld megvalósítani azt, és ne add fel!
2019. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó lenne, csak nem is igazán vannak már álmaim, vágyaim, céljaim, elvárásaim. Mert gondoltam hogy majd sodródok az árral és majd lesz valami. De gondolom ez nagyon nem jó.
2019. dec. 11. 22:19
 3/4 anonim válasza:
100%
Én is ilyen sodródom az árral fiatal voltam,nem igazán tudtam mit is akarok. De jó irányba sodort az élet, jó emberek közelébe, így ma már nem vagyok céltalan. 17 éves vagy, higgy az életben és önmagadban!
2019. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
17 évesen még én se tudtam mit akarok. Most 19 évesen nem mondom hogy megtaláltam álmaim szakmáját, de találtam olyat amiben jól érzem magam :)
2019. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!