Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgahaz, infoblokk, gyorsere...

Vizsgahaz, infoblokk, gyorserettsegi, tanintezmenyek erettsegire, velemeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Erdeklodnek, hogy valaki csinalta mar meg naluk az erettsegit? Allitolag fel, es 1 ev alatt is le lehet tenni akkor is, ha 8.osztalyt vegeztel csak el.

Igaz, az ara huzos 550.000.-, de mar tobb mint 5 eve mukodik. :)

Valaki csinalta mar meg itt? Inkabb azok velemenyere lennek kivancsi, vagy inkabb beszamolojara, hogy hogyan is tortennek a dolgok, illetve sikerult-e neki ott letennie.


Koszonom a valaszokat elore is!



2019. dec. 12. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oke, de meg mai napig mukodnek. Akkor csak nem lehet kamu..
2019. dec. 12. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha köze van a Paulayhoz (és Meixner Ildikóhoz) akkor messziről kerüld el! A vizsgáztatási jogkört megvonták 2 éve a Paulaytól. Rengeteg rendőrségi feljelentés volt ott.

Miért nem iratkozol be egy sima esti gimibe és érettségizel le ingyen több év alatt!

2019. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a nevere nem emlekszem.

OktaHaus neven vannak bejegyezve.

Nincsen annyi idom sajnos, munka miatt kell. Ha nem tudom lerakni 1 ev alatt, akkor sajnos elveszitem az allasom.

De En fel ev alatt szeretnem.

Allitolag online a kepzesnek minden formaja, az erettsegiviszga is.

2019. dec. 12. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Érettségi nincs online. Ha ilyet ígérnek egyértelmű lehúzás.
2019. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átvágnak, mint sz.rt a palánkon.
2019. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Allitolag letezik ilyen, ezert is egy kulfoldi iskolabol kerul ki az erettsegi, de Magyar nyelven kell letenni.

Idezem: "a megszerzett erettsegi vizsga a magyar erettsegivel egyenerteku; a szigoru magyar kepzesi jogszabalyok miatt jelolunk ki kulfoldi tanintezmenyt, ahol van lehetoseg online oktatasra."

Annyira nem biztos, hogy kamu ez, csak megszoktunk valamit.

De nincs itt olyan ember, aki vegigcsinalta???

O tudna konkretumot is irni, ami eloszlatna a ketelyeket, akar igy, akar ugy.

2019. dec. 12. 20:16
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem mondod komolyan?

Én befizettem az első 100.000.-Ft-ot, de abba kellett hagynom más okok miatt, így nem fizettem többet és nem is szóltam nekik. (Nem is kerestek)

Akkor kamu volt az egész?

OkeS, hogy nem honosítja le, de nem is használható? Elvileg annak kellene lennie. Elvégre ha külföldön vegzel el egy iskolát, ugyanúgy itt is érvényes, nem?

2021. ápr. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!