Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Oktv biológia 1. kategória...

Oktv biológia 1. kategória második fordulóba való bejutás ponthatárát mikor lehet megtudni? A téli szünet programjának szervezése miatt érdekelne. (Síelés vagy tanulás. )

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Jövőheten már biztos megtudjuk, mennyit írtál?
2019. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 94 pontot írtam, úgy hallottam, hogy kb 100 ponttól lehet továbbjutni a korábbi évek tapasztalatai alapján. A tanárnőm viszont azt mondja, hogy ez változhat attól függően, hogy a többiek mennyit írtak. Szerintem a 12-esek könnyebben mentek 100 fölé, mert már három témakört biztosan tanultak. De azért nem merem leszervezni a sízést, mert ha véletlenül mégis beférek, nagyon kéne tanulni a szünetben.
2019. dec. 15. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!