Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most kezdtem az egyetemen, ez...

Most kezdtem az egyetemen, ez az első vizsgaidőszakom, de úgy érzem zéró motivációm maradt és legszívesebben hónapokig ki nem nyitnék egy könyvet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
letudtam az első szemeszterem, 6 gyakorlati tárgyból meg lett a 4-5, viszont most még 6 előadásből le kell vizsgáznom, amiből egy se érdekel mert mindt kari töltelék tárgyak. Semmi motivációm, 2 nap múlva jön 1 vizsga, de még nem kezdtem el tanulni, a 2. sornál elegem lesz. Tudom hogy ez egy nehéz időszak, mert most kell letudni a legtöbb hülyeséget, de egyszerűen annyira kiégettnek érzem már most magam,mert a gyakorlati óráimra halálra tanultam magam hogy 4-5 lehessek, és ez csak a fele..
2019. dec. 15. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokan éreznek így. Ha fontos neked hogy átmenj, akkor ülj le tanulni, mást nem tehetsz.
2019. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a hetet még bírd ki valahogy, karácsonykor egy kicsit rápihenhetsz.
2019. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!