Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy hiba, ha szakdolgozatomba...

Nagy hiba, ha szakdolgozatomban van pár elütés?

Figyelt kérdés
Pedig leadás előtt vagy 100x átolvastam, és most újra olvastam és most vettem csak észre, hogy néhány helyen sajnos elkerülte a figyelmem pár elgépelés :(. Veletek is volt ilyen leadás után?
2019. dec. 18. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt, és én marha kijavítottam, kinyomtattam, újra beköttettem és kikunyeráltam az adminisztrátortól, hogy hadd cseréljem ki... 🤦🏼‍♂️


Ne aggódj, tényleg senkit nem érdekelnek az elütések. Pihend ki magad.

2019. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató :D Bár kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán elolvassák-e..
2019. dec. 18. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Férjem egyik évfolyamtársa beleírta a szakdolgozatába, hogy ha valaki odáig elolvassa, vesz neki egy rekesz sört. Senki se jelentkezett érte.
2019. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En random oldaltorest nyomtam az oldal középen, 1 evvel kesobb vettem észre, mikor mar reg nem is jartam egyetemre. Plusz volt sok elírás, pedig én is vagy 1000x átnéztem, a témavezetőm is
2019. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem olvassák ám el teljesen, csak kritizálják majd hogy így meg úgy szar, te meg védekezel majd :D....
2019. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!