Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik míg a...

Mennyi időbe telik míg a felvi.hu kiküldi a felsőoktatási jelentkezéshez szükséges biztonsági kódot?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a felvin az egyetemi felvételihez. Ezzel önmagában nem lenne semmi gond, de nem akarja a felvi az e-mail címemre kiküldeni a biztonsági kódot, ami miatt nem tudok előrehaladni vele. Semelyik e-mail mappámban sem találtam meg. :/ Mennyit kell rá várni? Mi a teendő ilyenkor? Csak én gondolom azt, hogy 40 perc alatt illene megérkeznie?

2019. dec. 20. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg azonnal küldi.


Lehet az a probléma, hogy a keresztféléves eljárás folyik éppen, annak már lejárt a határideje. Jövő évi szeptemberi képzésre a felvételi tájékoztató megjelenése után fogsz majd tudni. Addig nem is jelennek meg azok a képzések.

2019. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szeptemberben induló képzésekre mától lehet jelentkezni, és a felvételi tájékoztató is kint van már.
2019. dec. 20. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerj masikat
2019. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne stresszeld magad ezen. Még van majdnem két hónapod jelentkezni.
2019. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azonnal. Kérj új kódot.
2019. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!