Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a mai napon elkezdenék...

Ha a mai napon elkezdenék tanulni biosz és fizika emeltre akkor sikerülhet májusig? (80% kb. mindkettőből)

Figyelt kérdés
Húztam a dolgokat nagyon,a napokban kezdtem ráeszmélni,hogy lehet jó lenne elkezdeni. ÁOK a fő cél.80% kéne minimum mindkettőből.Szerintetek lehetséges 5 hónap alatt?18/F

2019. dec. 22. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen szinten vagy most
2019. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem attól függ milyen szinten vagy. Nulláról, úgy gondolom, semmiképp, de ha van egy erős alapod, akkor lehetséges, de melós lesz. (Amúgy, ÁOK-ra miért fizikával mész? Kémia emelt hasznosabb lenne. Ha meg nem tanultál kémiát és nem is érettségizel belőle, akkor az egyetem első évében halálra fognak szívatni kémiából)
2019. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem vagy egy kapkodós típus, na :D

Mindenattól függ, mennyire keményen és következetesen állsz neki. ÁOK-n ennél lényegesen nagyobb anyagokat is fel kell dolgoznom rövidebb idő alatt, szóval meg lehet csinálni, de valamit valamiért (izzadni kell vele).

#2, annak idején én is fizikával mentem ÁOK-ra, és nem volt semmi baj a kémiával. Tanulni kell szorgalmi időszakban, ennyi a titka. Igaz, már 10 éve hogy végeztem, de nem hinném, hogy azóta egy másik univerzumba került volna a szak.

2019. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

A jelenlegi tudásodtól, a tanulási képességedtől és attól függ, hogy mennyi időt tudsz / vagy hajlandó rászánni.

Nem lehetetlen.

2019. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én februárban kezdtem, csak nekem biosz és matek emelt volt, nem fizika. A bioszom 80% lett, a matekom 97. Nem mondom, hogy sehol sem voltam abban a 4 évben, de otthon csak akkor kezdtem el vele foglalkozni. Szóval szerintem sikerülhet. Ebben a kérdésben fontos az is, hogy pl fizikából mit adtak neked eddig. Mert a bioszt (3 könyv, 800 oldal) elolvasni és megérteni megvan 2-3 hónap alatt. De ha a fizikában nincs meg a számolási rutinod, amihez az elméletet kell csak hozzátanulnod és nem tudsz gyorsan dolgozni, az bizony kemény lesz úgy... Azt nehéz behozni 5 hónap alatt a többivel együtt, de a típusfeladatok akkor is jó kiindulási pont.
2019. dec. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!