Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, ha valaki a december 20 - január 5 időszakban akár csak 1 betűt is tanul? Ez az időszak nem inkább a buliról/pihiről kellene, hogy szóljon?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az, hogy január elején vizsgázik. Volt, hogy én is vettem fel vizsgát január 6-ra és az első két hétre, hogy mielőbb letudjam őket.
2019. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Január 4-én lesz egy húzós vizsgám.

Munka mellett tanulok. Január 6-tól már dolgozok, így utána már kevesebb időm lenne tanulni, ezért vettem fel negyedikére. Így, ha neadjisten nem sikerül, még 11-én lesz lehetőségem javítani.

2019. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
6-án és 7-én is 2-2 vizsgám lesz. Munka és 2 kisgyerek mellett tanulok. A karácsony/szilveszter nekem már évek óta nem a pihenésről szól. 20 évesen még meg volt ez a luxusom. Élvezd, amíg megteheted!
2019. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Januar elso feleben be akarom fejezni a vizsgakat, hogy utana nyugodtan pihenhessek az uj felev elott.
2019. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de az egyetemen a nagytöbbségnek a szorgalmi időszak szokott a buliról/pihiről szólni... Valamikor tanulniuk is kell.
2019. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Van akinek a buliról, van akinek a tanulásról szól. Sokan feládozzák a bulizást a későbbi célok (sikeres vizsga, államvizsga, diploma jó munkahely) elérése érdekében. Van aki nem szereti a bulizást.

Az én sulimban a tizedikeseknek január hatodikán matematika szóbeli vizsgájuk lesz. Gyanítom,hogy ők tanulnak a szünetben.

2019. dec. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát, én vizsgáztam december 23án, és fogok még január 3án, 6án és 8án is. Ha tudsz a tanuláson kívül stabilabb módszert amivel átmegyek mindegyiken, szólj nyugodtan. Én úgy vagyok vele, szorgalmi időszakban buliztam, vizsgák után is lesz még rá bőven időm, max nem üvöltik mellettem az emberek hogy "buék".
2019. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Két ok lehet:

Valamit nem sikerült megtanulnia.

Valamelyik tárgyat nagyon szeret, így azzal most is foglalkozik.

Nyelvekből nem akar szünetet tartani (néha nem árt).

2019. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is január 3-án lesz vizsgám szóval már belenéztem az anyagba, az év első 2 napján én is tanulni fogok. (amikor már olyan állapotban leszek) Amúgy elég hosszú időszak ez, a 2 ünnep között már nincs sok mindent csinálni. Lehet értelmesebb ilyenkor tanulni és utána mondjuk egy szabad hétvégét megspórolni vagy hasonló.
2019. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdést egy büfészakos írta ki, köszönjük!
2020. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!