Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnáziumból egészségügyi...

Gimnáziumból egészségügyi szakközépbe? Lehetséges hogy átvesznem félévkor? Nagyon szeretnék átmenni. Köszönöm előre is a válaszokt. 🙏🏼

Figyelt kérdés
Átiratkozás,Gimnázium,Egészségügyi szakközép

#félév #átiratkozás #gimnáziumból #egészségügyi szakközépbe
2019. dec. 29. 01:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy átvesznek, de tudnod kell, hogy a szakmai anyagokban ezt az elmaradt időt valahogy majd pótolnod kell, és nem lesz túl egyszerű. Bár, ha ennyire érdekel... talán nem lesz annyira nehéz dolgod.

(Gondolok itt arra, hogy be kell pótolnod az orvosi latint, a gyógyszertant, anatómiát, bel-sebészet-gyerekgyógyászatot stb. , és akkor még a demons termes gyakorlatokat nem is említettem.

((Pl. én az ágyazás szakmai gyakorlatáról, amit a demons teremben tanultunk hiányoztam, és nem magyarázták el kellően a szabályokat, mégis elvárták, hogy tudjam. Emiatt kaptam rosszabb jegyet, mint a többiek.))

Mindezt úgy, hogy a többiek tovább haladnak, neked meg mindezt pótolnod kell. Szóval ha fel is vesznek, fel kell kötni azt a bizonyos alsóneműt. Csak mondom.

2019. dec. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!