Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újrafelvételizés az újrakezdés...

Újrafelvételizés az újrakezdés reményében. Mit tegyek? (BME VIK)

Figyelt kérdés

Újrafelvételizésen gondolkozok, mérnökinformatikus szakon.

Átkerültem fizetősre és úgy határoztam hogy újra beadom a jelentkezésemet ugyanerre a szakra. Még van 2 vizsgám amit megcsinálok. Ezután beadom a jelentkezésemet újra, és a továbbiakban nem vagyok benne biztos mi lenne a jobb megoldás. Mindenképp vagy a passzív félév vagy a kiiratkozás jön csak számításba. Ezenkívül mennyi az esély arra hogy az eddig teljesített 60-70 kreditből van amit nem fognak elfogadni?

Továbbá még egy apróság érdekelne, hogy miután újra felvettek újra lesz egy méltányosságim vagy az csak egyetlenegy jár mindenkinek.

Előre is köszi minden kis infomorzsát



2020. jan. 2. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok (csak más egyetem, más kar). Mindenképp passziváltatni fogok, mert így megmarad a jogviszony, ha esetleg mégse vennének fel szeptemberben.
2020. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne fogadnák el az eddigieket?

Ami a méltányosságit illeti, tiszta lappal fogsz indulni.

2020. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti elfogadnak mindent, tök random gazdasági szakos matekokat is elfogadnak, akkor is, ha nem sok köze van az adott tárgyhoz. Szóval az itteni tárgyakat muszáj lesznek :D
2020. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindent elfogadnak, mivel ugyan oda mész vissza, méltányossági jogviszonyonként jár, szóval igen újat kapsz.
2021. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!