Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarországon mennyit keresne...

Magyarországon mennyit keresnek a tanárok?

Figyelt kérdés

A kézhez kapott fizetés érdekelne.

Én nem Magyarországon lakom és érdekelne mert sok egymásnak ellentmondó információkat hallottam.

Jó lenne a pályakezdő és a nyugdíj előtt álló tanár fizetését is megírná valaki. Köszönöm.



2020. jan. 2. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdőként 135 ezer. :/
2020. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdőként 140 ezer, ha semmilyen adókedvezményt nem tud igénybe venni. Nyugdíj előtt 250 ezer körül, nem tudom pontosan.
2020. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. jan. 2. 22:43
 4/5 anonim válasza:
Googlebe beirod hogy “tanári fizetés” es kihozza reszletesen tablazatba, diplomaval, diploma nelkul, stb
2020. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
134 900 volt az utolsó fizetésem. Két havi rezsivel lógok, a főbérlő jóindulatán múlik, hogy nem vagyok még hajléktalan.
2020. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!