Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi a teendő /ti...

Ilyen esetben mi a teendő /ti mit tennètek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyetem váltás előtt vagyok, beszereztem már minden szüksèges papírt , hètfőn lesz az utolsó vizsgám ,ès akkor megyek a TO-ra a hitelesíteni a kurzustematikákat így már minden szüksèges dokumentum meg lenne a váltáshoz. Viszont van kèt èvközi jegyes tárgyam ,amikre az oktatók mèg nem írták be a jegyeket a leckekönyvembe , ami ugye bár kellene a váltás miatt :/ Arra gondoltam írnèk nekik emailt ,hogy legyenek szívesek beírni a jegyet a neptunba mert nekem egyetemváltás miatt szüksègem lenne rájuk(ezt normálisabban megfogalmazva persze)

Viszont fèlek , hogy akkor már csak azèrt se írnák be ..

Ti mit tennètek a helyemben?

Írnátok vagy inkább mèg várnátok a helyemben?



2020. jan. 3. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmesen, tisztelettudóan írsz nekik, nem követelőző stílusban, bizonyára segítenek neked.
2020. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Már csak azért se???? Minek nézed te az egyetemi oktatókat? Hisztis óvodásoknak?
2020. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kettes! Sajnos tapasztaltam tanárokkal dolgokat , amik után èn már semmin nem lepődnèk meg , ès bármit eltudok kèpzelni. :/ Ès egyetemi oktatókról is tudok /hallottam durva dolgokat. Szóval semmin nem lennèk már meglepve. De persze tudom, hogy nem mindenki ilyen , ès bízom benn , hogy ez a kèt okató sem ilyen.
2020. jan. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!