Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így is megpróbáljam az állator...

Így is megpróbáljam az állatorvosit?

Figyelt kérdés
Most úgy gondolom hogy nem mernék egy élő és érző állatot szétszabdalni még ha ezzel jót teszek neki se.Viszont a vértől nem irtózok és érdekel is az anatómia meg úgy az egész.Az esetleg lehetséges hogy a boncolás ok után megmérném csinálni és teljesen elmúlna, vagy inkább ne jelentkezzek?Esetleg ha felvesznek és ügy döntők egyszer hogy ez nekem nem fog menni váltok egyetemet.Nem jó a gondolkozásom?Persze a fizetőssé 100%hogy nem megyek mert lehet hogy a milliók kukába mennek a szerencsétlenségben miatt,de egy állami finanszírozású megpróbálnék. Mit gondoltok?

2020. jan. 3. 21:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Néhol a telefonom egy kicsit kijavitott,de remélem értitek így is.
2020. jan. 3. 21:45
 2/16 anonim ***** válasza:
Keress fel egy állatorvost, aki szimpatikus, meséld el neki a dilemmádat és kérd meg, hogy egy napra nézőként elmehess mellé. Megérzed, miről szól és meglátod, hogy tetszene-e. Ne félj megtenni! Személyesen menj el, ne üzenetet írj, úgy szimpatikusabb leszel! Csak bátran!
2020. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egy idegent beengedne csak úgy egy műtétre.
2020. jan. 3. 21:57
 4/16 anonim ***** válasza:
Állatorvosi diplomával nem csak hagyományos állatorvos lehetsz. Ha érdekel végezd el, ez nagyon jó alap többféle munkakörhöz (sales, kutatás -akár céges), biztos lehetne sorolni.
2020. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak már az egyetem végén is kell műteni.
2020. jan. 4. 15:56
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszed? Meg sem próbálod? :((((


Én voltam emberi boncoláson szívességből, mielőtt jelentkeztem az orvosira. Nem viccelek. Ismerősön keresztül, de akkor is. Kíváncsi voltam, tudtam, hogy vízválasztó nekem, meg akartam tapasztalni.


Ha meg sem próbálod, nem tudod meg soha, hogy lenne-e aki támogat abban, hogy megismerd a részleteket. Én agilis vagyok, nem otthon gondolkodós. Neked is ezt javaslom.

2020. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy megpróbálom,de ha lenne ismerős aki állatorvos egyszerűbb lenne.Vagy legalább egyik ismerősöm lenne jóvá valamelyik állatorvossal.Egy boncolást én is megnéznék,de oda tényleg nem engednek be idegent.
2020. jan. 4. 18:48
 8/16 anonim válasza:
Szerintem a boncolástól ne félj! Vannak olyan hallgatók akik nem egyszer lettek rosszul anatómia gyakorlaton, és mégis állatorvos lett belőlük. Mindent meg lehet szokni. Emellett ezzel a diplomával kutathatsz is, vagy ha jobban utána nézel rengeteg arculata van. Végzett állatorvosokhoz pedig nagyon könnyű "bejelentkezni" megnézni milyen is a munka. Én ismerős nélkül töltöttem el egy hetet tavaly nyáron így, szóval ha igazán akarod akkor próbáld meg, veszíteni nem veszíthetsz, szerintem van olyan állatorvos aki még örülni is fog egy lelkes érdeklődőnek.
2020. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a boncolástól félek,hanem az élő állatokkal való munkától.Vagyis csak a műtétektől,nem mernék rajta egy szike vágást sem megcsinálni.
2020. jan. 27. 16:17
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Hát, akkor ennyi.
2020. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!