Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóval idén fogok felvételizni...

Szóval idén fogok felvételizni és a Vörösmarty Mihály gimnázium média szakára szeretnék menni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés kérdést láttam, ami a Vörösmarty gimnáziumnál kifejezetten a média szakról szólna. Nagyon nagy álmom, hogy oda bekerüljek... Szóval, ha esetleg tudnátok segíteni mondjuk a szóbelivel vagy, hogy milyen iskola, milyenek a tanárok, miket kell vinni, ha behívnak a szóbelire vagy bármivel kapcsolatban akkor azt nagyon megköszönném.

Illetve, ha még van médiás suli és leírjátok nekem azért külön köszönet.



2020. jan. 4. 17:09
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ez az álmom és szintén a média szakra szeretnék menni . Annyian mondták hogy mennyire jó iskola . Nemtudom hogy te voltál e nyilt napon de baromi jó volt . A tanárok és a diákok is kedvesek és viccesek . Sok sikert a felvetelidhez ! Remélem sikerül . És ha minden jól megy és nekem is akkor talán jövőre osztálytársak leszünk .
2020. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hali! Én is ide szeretnék jönni! Szintén voltam nyíltnapon, amit imádtam! A tanárok nagyon jófejek voltak és a diákokon is látszott, hogy szeretnek ott tanulni. 107 ponttól hívnak be szóbelizni, de a nagy hangsúly a magyar központin van. Nem vagyok benne biztos, de azt hiszem magyarból meg kell ütni a 41 pontot. Én a helyedben megjelölném a dráma szakot is, szintén nagyon érdekes és ha szeretnél mindenképpen a Vörösmartyba járni megéri! Remélem sikerül, sok sikert mindenkinek szombaton! ❤️
2020. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is voltam nyíltnapon és én is imádtam😍 és remélem bekerültök❤️❤️❤️
2020. jan. 22. 17:04
 4/5 anonim válasza:

En is nagyon szeretnem ha felvennenek oda. Egy almom valna valora🥺 Nektel milyen pontjaitok vannak? Nekem osszesen 116

Matek:26

Magyar:42

2020. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érdeklődni szeretnék, hogy a szóbelihez szükséges minimum 41 pontos magyar központi milyen hivatalos fórumon van fent? Ezt már máshol is olvastam, de sem a VMG, sem a középiskolák felvételi pontjainak összesítésénél nem szerepel.
2021. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!