Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kik voltak ma az educatio...

Kik voltak ma az educatio kiállításon? Kik terveznek menni idén?

Figyelt kérdés

Milyen volt?

Sok új információval gazdagodtatok?

Voltatok régebben is?


Ha esetleg egy hallgató is olvasná a kérdést, aki ott volt, mint kiállító, akkor nektek milyen volt?

Jó kérdéseket kaptatok?

Gondolom fárasztó egész nap állni, és válaszolgatni



2020. jan. 9. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen kérdésemre nem tudtak válaszolni, ahol meg elméletileg lett volna tanár ott mégsem volt így 0 információt szereztem. Tesomnak valamennyire segített, kicsit jobban képben van a felvételivel és a képzéssel.
2020. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ma voltam először. Új információval nem gazdagodtam, de jól éreztem magam, volt sok nyereményjáték, amit kérdeztem, arra válaszolta.
2020. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is tegnapelőtt voltam, de csak potyázni mentünk barátnőmmel :"D 23/F
2020. jan. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pénteken voltam, már előzőleg voltak terveim nekem is és a barátaimnak is akikkel mentem, de nem bántam meg.

Voltak standok ahol sokat kellett volna várni, hogy kérdezni tudj de egy idő után jöttek az adott karról hallgatók így amíg sorban álltál már informálódhattál is:)


De voltak olyan intézmények ahol csak általánosságban beszéltek nem éppen meggyőzően, de a kérdésekre mindenhol válaszoltak.

2020. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!