Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Először a pénzes diploma,...

Először a pénzes diploma, majd az értelmes diploma?

Figyelt kérdés

Más is csinálta így?

Elvégzett valamit, amit gyűlölt, de megfizették, majd olyan irányba ment tovább, ami érdekelte?

Jobb volt így, mintha eleve valami élvezhetőt tanultál volna?



2020. jan. 14. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy nem érdekel a közgazdaság (azon belül is marketing terület), de sokkal szívesebben rajzolok például. Persze a kreativitás a marketingben is előny.


Ettől függetlenül a közgazdász diploma után szeretnék grafikus OKJ-t.

Már csak egy félévem van. Sokat gondolkoztam azon, hogy mi lett volna, ha eleve rajzra megyek, de nem tudom.

Ha befutottam volna, jól megélnék a rajzból, akkor jó lenne. Ha nem lenne megrendelésem, bánnám.

2020. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én fordítva csináltam, majd okulva az esetemből a gyerekem már egyszerre.


Ha nem akarsz kutató közgazdász lenni, az üzleti szakokból (gazdmen, kermark, nemzgazd stb.) bőven elég a heti 1 szombati képzés. Mellé meg nappalin betolod azt, amit igazán szeretnél.


A jog ennél nehezebb eset, nagyon nehéz szak és csak egyedül / nappalin érdemes csinálni. A mérnöki szakok detto.

2020. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!