Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Érdemes adougyintezonek tanulni? Ellehet helyezkedni?

jan. 14. 17:02  Privát üzenet  

A válasz
Az önkormányzatok adócsoportján kifejezetten előny ez a végzettség! Szerintem érdemes belevágnod!

# 1/1Időpont jan. 18. 08:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
El lehet helyezkedni grafikusként?
Ha elvégeztél egy tanfolyamot és utána tanúsítványt kapsz bizonyítvány helyett. Azzal is ugyan úgy el lehet helyezkedni, ha munkát keresel? Van-e valamilyen negatívuma?
Melyik az az egyetemi szak, amit ha elvégzek itthon és akár külföldön is gondmentesen el tudok helyezkedni jó pénzért?
Szeretnek érdeklődni, hogy egy jo programozo okj-val, egyetem nelkul el tud helyezkedni?
NKE RTK-n, bűnüldözési szakirányra épülő mesterképzést van lehetőség külföldön tanulni? Ezzel a végzettséggel el lehet akár külföldön helyezkedni?
Ha elvégzem a győri Széchenyi István Egyetem turisztikai-vendéglátói szakát, akkor utána el tudnék helyezkedni valamilyen cégnél?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!