Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Izgultok már a felvételi miatt?

Izgultok már a felvételi miatt?

Figyelt kérdés
Pár nap és elérkezik a mi időnk..:D Izgultok? Mennyi pontra számítotok?

2020. jan. 14. 17:03
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Van egy rossz hírem: Maruzsa Zoltán, az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) köznevelésért felelős államtitkára nem kertelt, leszögezte: nehéz vizsgára kell számítani.

Én most kezdtem fosni srácok/lányok.

2020. jan. 17. 16:00
 12/39 anonim ***** válasza:

Relatív hogy mi nehéz, vagy mi nem.

Ez azért lett nehezebb hogy kevesebben kerüljenek gimnáziumba, mint szakképző intézménybe. Ez valahol bölcs, de aki a gimnáziumi szintet akarja megütni, illetve az után egyetemre menni, el kell fogadnia, hogy igen, ez van, többet kell hajtanom.

De akkor sem kell túl nehézre gondolni, semmi olyan ördöngős nincs benne amivel 50 pont felett nem lehetne megírni.

2020. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
7%
Nekem 2015ben, kerek 0 készülékkel lett 33 a magyar 44 a matek. Nem nagy eresztés egy felvételi, ezt majd meglátod ha farkasszemet néz veled az érettségi.
2020. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
készüléssel*
2020. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
Én is felvételizek Budapestre, de én egy picit izgulok. Sok sikert nektek is!
2020. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült nektek? Nekem megoldókulcs alapján több mint 65 pont, aminek örülök, mert a matek az borzasztó lett, alig tudtam belőle valamit.
2020. jan. 18. 14:23
 17/39 anonim ***** válasza:

Megoldókulcs szerint, meg ha 10 pontos a fogalmazásom (hasonlóan írtam, mint a próbán, ahol 10 pontot kaptam), 58 a matek és magyar együtt...többre számítottam magyar terén, sajnos a 9-es feladatot teljesen elrontottam.

Most kezdődhet az izgulás, hogy felvesznek-e vagy sem...:D

2020. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Az is nagyon szép teljesítmény, mert nagyon nehéz volt a felvételi! Nekem sosem ment jól a szövegértéses feladat, de pont az hibátlan lesz..
2020. jan. 18. 15:37
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Köszi!

Nehéz volt most is, a matekban az volt a szerencsém, hogy diagramos feladatot is tettek be, amit sokkal könnyebb megoldani, mint a szövegest. Egy darab szövegértésest sem csináltam meg igazán... :')


Magyaros teljesítményemen eléggé meglepődtem, sokkal jobbra számítottam volna. Amiket gyakoroltam, szövegértés mindig jó lett, most meg pont nem jött össze élesben.


Csak még mindig azt nem értem, miért van erre szükség? A világon sehol máshol nem kell írásbelizni úgy, mint nálunk, és aki elrontja, nem sok eséllyel mehet jobbféle gimibe. Ja persze, ez itt Mo... :D

2020. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
Nekem megoldókulcs alapján 80 felett lett, de függ attól, hogy mennyi pontot kapok a fogalmazásra. Reménykedek nagyon, hajrá!:)
2020. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!