Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mivel szeretnék...

Nem tudom, mivel szeretnék foglalkozni a gimi után? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hamaraosan el kell döntenünk, hogy milyen faktot veszünk majd fel és mivel szeretnénk foglalkozni majd a jövőben. Nekem nem sok elképzelésem van, konkrét dolgot nem tudnék mondani. Nem tudom, mi az ami igazán érdekel és szeretném is csinálni. Nagyon kétségbe vagyok esve.

Érdekel az angol nyelv. A gyerekeket nagyon szeretem. (de óvónő nem szeretnék lenni, a tanárral meg az a bajom, hogy nem becsülik meg őket eléggé, szóval az sem nagyon). Ezen kívül szeretek beszélni, magyarázni, intézkedni, szervezkedni.

Ja és még annyi hogy gimnázium után egyetemre szeretnék menni, nem szakot tanulni vagy dolgozni. Csak azt nem tudom eldönteni hogy milyen karra és minek szeretnék tanulni.

Ha van valami ötleted, tanácsod, tapasztalatod kérlek oszd meg velem itt vagy privátban.



2020. jan. 14. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag ha nem valami egészségügyi vagy jogi pályára akarsz menni, akkor matek infó párossal nem tudsz mellé fogni. Én anno azt szúrtam el, hogy nem tettem infó érettségit, és így most nem tudok semmilyen mérnöki/informatikai pályára tovább menni. Tehát ha nem érdekel sem az egészségügy, sem a jog, az infót erősen tudom ajánlani. Ezt kell lezonhoráznod magadban, konkrétumot még bőven ráérsz kitalálni.
2020. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!