Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Általános suliban mennyit lehet hiányozni? Vagy ha túl sokat hiányzok mi történik? (Én az Orgoványi általánosba járok)

Keress kérdéseket hasonló témában: hiányzás

jan. 14. 21:26  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

eddig mindenhol úgy olvastam 250 óra, de probálok biztosra menni

# 1/4Időpont jan. 14. 21:34 Privát üzenet
Az mindegy, hogy melyik suliba jársz, túl sok hiányzásnak évismétlés a vége.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 14. 21:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

én úgy tudom hogy a szülő kérvényezheti a pót vizsgát

# 3/4Időpont jan. 14. 21:49 Privát üzenet
Nekem úgy rémlik, hogy ha egy tantárgynak nem vagy ott több, mint 30%-án, akkor pótvizsga van. És ugye igazolt hiányzásról beszélünk. Az igazolatlan hiányzásnál elvileg 50 óra után eltanácsolhatnak, de mivel tanköteles vagy, ezért ez érdekes kérdés, hogy mit tesznek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 15. 02:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek lehet arra esély ha valaki zenei tagozatra jár általánosba (és ezzel is szeretne tovább menni) hogy 18,19 v 20,21 évesen kiköltözne Hollywoodba, hogy világsztár énekes legyen?
Színésznő szeretnék lenni! Még általánosba járok de nem tudom milyen középsuliba menjek valaki segítsen! És ha van olyan középsuli akkor hol van?
Amennyit tanulunk a 8 általánosba+közép suli gimi vagy kinek mi. Annak kb hány %-át használjuk és vesszük hasznát az életben?
Pls mindenki segítsen a mostani tanárom ezeket a kérdéseket adta fel nyára az Egri csillagokból és már nem emlékszem a könyvre mert csak általánosba olvastam es a kérdések :...
Ballagásra 8. általánosba mennyi pénzt szoktak adni?
Ha menedzser szeretnék lenni hova kell mennem tovább tanulni? (általánosba járok még) Egyáltalán megéri elkezdenem?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!