Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy gazdaság és menedzsment...

Egy gazdaság és menedzsment diplomával kezdőként milyen nehéz elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Elég sokan mennek erre az irányra, ezért gondolom, hogy nehézkes. Gondolom az is számít, hogy melyik egyetemen végzem,nem? Illetve ezzel a diplomával milyen munkaköröket lehet betölteni?
2020. jan. 15. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyetem kevés helyen számít. A papírt már több helyen nézik, fontos, hogy legyen. Illetve igyekezz már egyetem alatt munkába állni, onnantól nem a diplomád, hanem a tapasztalatod beszél.
2020. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban sokan vannak, az alapszakos diploma nem igazán elég. Persze el lehet vele helyezkedni de nem könnyű. Egy gazdmenes diplomához szerintem mindenképp érdemes egy mesterképzést is elvégezni.
2020. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!