Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A holnapi vizsgámon meg fogok...

A holnapi vizsgámon meg fogok valószínűleg bukni. Hogy közöljem a tanárral más vizsgázók előtt, hogy nem tudok érdemben hozzászólni a tételemhez?

Figyelt kérdés

2020. jan. 15. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ne mondj semmit, egyszerűen csak ájulj el! A fejedre vigyázz!
2020. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megfontolom, köszi a választ
2020. jan. 15. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg más tételből meríteni egy kis infót

És ha jófej a tanár, segít és osszehoztok egy kettest

2020. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy büntetőjogból megyek holnap. Nem tudok sajnos rizsázni, mert azt kell mondani és úgy, ahogy az a Btk.-ban le van írva. 25 tétel van, amit általában két nap alatt le szoktam tudni, de egyszerűen belefáradtam az előző vizsgáimba. Két napja voltam Polgári jogból, és kikészültem a felkészülés alatt.
2020. jan. 15. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Mondd neki hogy te csak nézelődni vagy itt. Egyébként meg le fog neki esni hogy nem tudod a tételt. Vagy mielőtt kihúzod elmondod neki hogy megpróbálod de sok vizsgád volt a heten és nem ment úgy majd visszajössz kövi alkalommal. Hidd el nem te vagy az első akitől ezt látja lehet mások is lesznek akik csak látogatóba mennek holnap.
2020. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elte ájk...? (Én is:)


Mondd hogy köszönöd szépen a lehetőséget, írja be most az elégtelent mert csak azért jöttél el, hogy majd el tudj menni uvzni.

2020. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!