Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinusosok, milyen viszonyla...

Corvinusosok, milyen viszonylag olcsó és jó kajáldákat ajánlanátok az egyetem környékén? Ti hol szoktatok ebédelni? A menzán milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Szeptember óta tanulok a Corvinuson de első félévben olyan volt az órarendem, hogy egyik nap sem ebédeltem az egyetem környékén. Jövő félévben viszont szinte az összes nap ott fogok enni, így érdekelnének a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban. Nektek mi vált be? Előre is köszi a segítséget :)

2020. jan. 16. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kalvin fele koruton van egy kinai, Pasta nevu hely a Kalvinon, volt egy Leves nevu hely is, nem tudom megvan-e meg. Aztan, Kicsi mama konyhaja a Raday utca fele. Raday utca elejen is van par hely. Calvin Bistroban is volt deli menu. Meg van a menza is, amikor oda jartam Sodexo volt, ma mar lehet Erzsebetutalvany.
2020. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van még egy Andreas nevű étterem jó árú ebédmenüvel a Váci utcából nyílóan. Vagy a Ráday utcában nagyon sok helyen lehet jó ebédmenüt kapni, pl: Vörös Postakocsi, Trattoria Za-Za, Púder bár. vagy rögtön a C mellett az Opus Jazz Club, illetve még a Trapéz :) Mi úgy csináltuk, hogy minden nap végignéztük ezek a helyeknek az adott napi menüjét, és azt választottuk ami mindegyikőnknek megfelelt :D
2020. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aldi a vásárcsarnok pincéjében :D
2020. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!