Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy csak 25 éves korom...

Ciki, hogy csak 25 éves korom végére végzek a második diplomámmal és ezután állok neki főállásban dolgozni?

Figyelt kérdés
Közben is megpróbálok dolgozni (nyáron végig), de sajnos elég kemény a jelenlegi szakom, így évközben örülök ha sikerülnek a zárthelyik, vizsgák. Nyilván ezután már a munka következik, nem szeretnék tovább tanulni. Sajnos az első diplomám elvégzése után jöttem rá mi is érdekel igazán.
2020. jan. 16. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
És ha azt mondjuk, hogy ciki, mit csinálsz? Szégyelled magad napi 2 órában?
2020. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2020. jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?
2020. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki 30 évesen kezdi az orvosit, addig lehet, hogy dolgozik(vagy épp addig is egyetemre jár), de amíg orvosnak tanul nem tud dolgozni, az ciki? Nem. Akkor a te eseted miért lenne ciki? Az lenne a ciki, ha nem dolgoznál, nem tanulnál, otthon lennél és nem csinálnál semmit.
2020. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Én az első diplomámnál voltam már majdnem 25...pedig csak egy évet hagytam ki.

De évvesztes vagyok, tehát érettségikor közelebb voltam a 19hez, másodszorra vettek csak fel, tehát 20 voltam, mikor kezdtem sz egyetemet, s akkor rögtön 5 éves, egyetemi szak. (Akkor még ez a rendszer volt.)

2020. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én -ha minden jól megy- 24 leszek, mire az 1. Diplomám meglesz 😂😂

Evvesztes vagyok egyébként, de senkit se érdekel, hogy hány éves vagy 😃

Van egy csaj, aki most kezdte velünk a képzést, ő most 22, szóval 27 éves lesz, mire meglesz a diploma



Szóval nyugi, egyáltalán NEM ciki!!

2020. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit fura, hogy már jó pár régi osztálytárs dolgozik én meg még nem :D El tudtam volna helyezkedni valószínűleg az elsővel is, de kevesebb fizetéssel, így valamit még akartam amivel biztosan lesz állásom a jövőben bármi is történjen. Jelenlegi szakom papíron elég keresett manapság, így talán megéri az erőfeszítést.
2020. jan. 17. 00:06
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Nemhogy nem ciki, ez a normális.

Ha 18 évesen érettségizel, 23-24 leszel, mire lesz egy mesterszakos vagy osztatlan diplomád, ha nem vagy évvesztes, nem jártál 5 évfolyamos gimibe és nem csúsztál az egyetemen, akkor is.

Inkább az a GÁZ, hogy egy BSc-s papír is "diplomásnak" számít, és aki elvégezte, úgy tesz, mintha "kész" szakember lenne.

2020. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat ez 2. BSc lesz nekem, tudom hogy ez nem számít sok helyen diplomanak, de ebbol annyira meg sem eri az MSc ahogy hallottam tobb embertol.
2020. jan. 17. 08:45
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Lényeg az, hogy a munkaerőpiacon jól tudd magad képviselni. A 2 db bsc is előny, valamint a jogsi és a nyelvvizsga is, persze a munkatapasztalatot akarják mindenhol, de majd az is meglesz.
2020. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!