Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosítvány lerakása, ha...

Jogosítvány lerakása, ha minden jól megy mennyi idő?

Figyelt kérdés

Illetve mennyi forintból jön ki?

Lehet részletre?


2020. jan. 17. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Fél-egy év.

200 ezer felett.

Részletfizetés az iskolától függ, de a 200at se egyszerre kell letenni az elején.

2020. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2018 július végén kezdtem a KRESZ-t, szeptemberre meg is lett. Aztán decemberben kezdtem el a vezetést, mert kevés volt az oktató, majd kimaradt egy csomó idő az ünnepek miatt. Végül áprilisban volt a vizsgám. De jobb esetben, ha nem kell annyit várnom oktatóra, és nem heti 1x mentem volna vezetni, 2018 végére meglett volna már a jogsi.

Nekem 4500Ft/óra volt a vezetés akkor, de már sok helyen látom, hogy 5000-et is elkérnek. Ezt én részletben fizettem, mindig mikor mentem vezetni, akkor adtam óra az aznapi órák árát. 29 óra a kötelező, ami 145 ezer forint (erre jön még, ha szükséged van plusz órákra). A kresz oktatás díja 40-45 körül mozog, a vizsga 4600, valamint a forgalmi vizsga is 10-11 ezer. Ezen kívül az EÜ vizsga 7 ezer körül van, plusz vezetés előtt a háziorvosnál az alkalmassági vizsga ami megint 6-7 ezer.

Szóval összesen én olyan 250 ezret javasolnék, hogy rakj félre rá, aztán lehet kevesebből is kijössz, ha minden jól megy.

2020. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt 5.000 1 óra. Az elsősegély tanfolyam+vizsga 23.000 ft, Kresz tanfolyam 45.000 ft. Kresz vizsga 4.000, forgalmi 11.000. Tehát ha csak 30 óra vezetésre lesz szükséged, akkor alsó hangon 230.000 körül (ennél csak több,legalábbis erre, nem tudom más környéken mi mennyi)

A tanfolyam díját egyszerre kellett befizetnem, a vezetést lehet részletre, akár óránként is egyéni megbeszélés alapján.

2020. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!