Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lépjek le...

Szerintetek hogy lépjek le ebből a suliból? (légyszi olvassátok végig)

Figyelt kérdés
Tatára járok a Színes Iskola Gimnáziumba(még a neve is szánalom) és már nem bírom.Undorító hely az osztályközösség nagyon gyász,az osztályfőnök van akinek nyal és van akiket alul értékel(engem is khm),az isztályfőnök tökéletes osztályt próbál csinálni hogy nyaljon az igazgatónak (bent tartott minket 7 ig es azt kellett hazudnunk hogy onszantunkbol),a tanulasi rendszer is egy nagy nulla.Hova mehetek szerintetek úgy hogy nem írtam anno felvételit??Esti gimi az milyen?Vagy van itt olyan kozepiskola ami igy is atvesz?Legyszi aki raszan egy kis idot irja le hogy hogyan lepne le.

2020. jan. 17. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam ez a kérdés komolysága ott bukott el, mikor olvastam a "nagyon gyász" szó kombinációt.


Ha sima gimnáziumi osztályban vagy jelenleg, akkor következő évre van esélyed, hogy átvesznek egy hasonló tantervű intézménybe, de különbözeti vizsgát kell tenned. Tehát például szakgimnáziumba már csak osztály ismétléssel kerülhetsz. Az esti az inkább dolgozó embereknek lett kitalálva, heti 1-3 napot jelent munkaidő után (pl. 17:00 órai kezdettel) csökkentett óraszámban.

2020. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi ha komolytalan lett nagyon indulatosan irtam.Csak mar nagyon elegem van🤷Szerintem esti gimi lesz az ahova megyek az tunik a legrealisabbnak.Aki esti gimis az meselne kicsit hogy milyen?
2020. jan. 17. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!