Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt matek próbaérettségi,...

Emelt matek próbaérettségi, nagyon gáz az eredmény?

Figyelt kérdés
Nem rég írtunk próbaérettségit, ez volt az első. Készülni nem készültem erre még, tehát előző évi feladatokat nem oldtam még. A javító kulcs alapján kb. 40 %-ra saccolom magamnak(még nem javította ki a tanár). Állítólag egy nehezebb feladat sort adott, ő ezt mondta, ezzel nyugtatom kicsit magam, mert eddig jó voltam matekból, de most emiatt teljesen elment minden önbizalmam és most stresszelek rajta. Ha ezt ilyen szarul írtam meg, akkor élesben sem lehet jobb. Szerintetek még nem késő? Fel lehet ezt még javítani 60% fölé, ha oldogatom a konkrét típus feladatokat?

2020. jan. 17. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Én egész nap csak matekozok április végéig. Szóval nem leszel egyedül
2020. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. De még javíthatsz rajta, van időd. Nézd meg a sportolókat is, egyszer fenn, egyszer lenne, és ha valami nagyon gáz, akkor felállnak, és legközelebb megcsinálják jól. Hajrá!
2020. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatásokat. Ebben a legrosszabb még is az, hogy a tanár mit fog gondolni rólam, mennyit esek a szemében.
2020. jan. 18. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!