Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanuló kérelem még...

Magántanuló kérelem még mindig van? Igazgatóhoz kell fordulni? Kell hozzá pszichológus szakvélemény? Ha lehet, mennyi idő míg érvénybe léptetik?

Figyelt kérdés

Erre az évre kell, utána máshol leszek. Áprilisban vizsga, ezért fontos, hogy mielőbb megadják, ha lehetséges.


Elmúltam 18, azzal nincs baj, ha ez számít valamit.



2020. jan. 18. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez már elúszott, egyéni munkarendnek hívják és az Oktatási Hivatal bírálja el, és június 15-ig kellett volna benyújtanod. Azt követően csak rendkívüli helyzet esetén, de ezt nem fogják neked napok alatt elbírálni, mire meg elbírálják, már nem mész vele semmire. [link]
2020. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pszichológus által írt véleménnyel sem lehet? Mármint, értem, hogy lekéstem, de ha pl: hirtelen az lett, hogy nem tudok bejárni, mert az eddig "alacsony szintű" szociális fóbiám erősebb lett, és ez kihat a tanulmányaimra, bla bla bla, az csak számít valamit, gondolom...


Tényleg ilyesmi a gond.

2020. jan. 18. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz a rendkívülivel, de nem hiszek abban, hogy ezt sürgősen megadják. Lehet, hogy mire megkapnád, már érettségizel.

Használj nyugtató teát, olvasd a Beszélgetés a mesterrel című könyvet, jobban kibírod.

2020. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha szociális fóbiád van, nem az a megoldás, hogy nem jársz be, hanem hogy az a bizonyos pszichológus kezel. Ha be is adnád meg meg is adnák, az már csak március-áprilisra vonatkozna, arra meg már minek.
2020. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!