Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államvizsgára tanulás, elfárad...

Államvizsgára tanulás, elfáradtam, elegem van, pedig még lenne mit. Ti is így vagytok/voltatok vele?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok mikor már minden erőtök elfogyott? Az olvasgatás ér még ilyenkor valamit vagy engedjen el és pihenjek inkább egyet, aztán holnap folytatom? Mi a jobb megoldás, hogy ezt a pár napot még kibírjam és végigérjek a tételeken?

2020. jan. 19. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire szoros a beosztásod.

Persze, van az az állapot, amikor muszáj pihenni, akár egy teljes napot is.

Ha nem megy, akkor egy óra pihenés is megteszi.

2020. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam hogy olvastam. Konkrétan ennyi. Kihúztam a lényegből a lényeget, a margóra írtam néha megjegyzéseket, vagy oda írtam néhány kulcs szót, ami mentén felmondhattam magamnak.

De a végén már csak az volt hogy elolvastam 5 tételt, aztán fel is mndtam őket és így tovább. 70%-át csak olvasgatással és lapozgatással memorizáltam.

2020. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok. 5 napom van még.

Reggeltől estig kellene, tanulnom, hogy mindenre jusson idő (nagyon későn kezdtem el tanulni, mint mindig).

Mára már kiégtem, egyszerűen csak olvasni bírom az anyagot, de nem nagyon fogom fel... inkább gyakorizok :/

Javít a helyzeten, ha szüneteket tartasz és mozogsz közben. Kimész a friss levegőre, szellőztetsz stb.

2020. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, még 2018 januárjában, egy idő után kinövi az ember a tanulást
2020. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Legalábbis azt a fajta tanulást, amihez otthon kell ülni és seggelni. A gyakorlatban ez az élethosszig tartó tanulás másképp néz ki.


Egyébként sikeres államvizsgát tettem ma, szóval kitartást kívánok mindenkinek,aki még előtte áll! :)

2020. jan. 22. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tanultam az államvizsgára. Csak meg kellett védeni a szakdolgozatot: 4-es lett.
2020. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!