Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki volt már FOSZK-os záróvizsgán?

Arra lennék kíváncsi, hogy kb mennyit kell dumálni egy tételről. Nem tanultam eleget, viszont 2-3 értelmes mondatot tudok mondani mindegyik tételből. Vannak olyan tételek amiket nyilván jobban mennek, de azokat is elintézném 5 perc alatt.

jan. 19. 20:31  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Legutóbbi szóbelis sima vizsgán volt beugró, az meglett és húzhattam tételt. 3 mondatot mondtam el, aztán közbevág a tanár egy olyan kérdést amiről fogalmam se volt. Elmondta a választ helyettem én meg bólogattam, aztán kettest kaptam. Záróvizsgán se húznak meg, ha ilyen történik?

# 1/1Időpont jan. 19. 20:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet átmenni egy záróvizsgán?
Gazdalkodás és menedzsment FOSZK mellé mit érdemes elvégezni?
Ha egy FOSZK gazdinfót elvégzek, akkor az fog olyan tudast biztosítani számomra, hogy utána egy informatika, vagy informatika ismeretek érettségit megcsináljak?
Aki egyetemre jelentkezik mindenki mehet gólya táborba (aki foszk-ra jelentkezik) az is? Illetve ha igen akkor azok közül is csak nappali vagy mehet levelezős is?
Szerintetek indulhat vajon ez a szak?
Záróvizsgán ha nincs meg minden vizsgád mi történik?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!