Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villamosmérnökin van lehetőség...

Villamosmérnökin van lehetőség olyan szakirányra, amelyel otthonról is lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 03:14
 1/4 anonim válasza:
73%
Van.
2020. jan. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha pl szoftverfejlesztő lesz, igen. Bár én személyesen nem ismerek ilyet. Nem minden munkahelyen, tény.
2020. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem egyik ismerősömet is, ő heti egy nap home office-ol, szeptemberben kezdett a cégnél, idén végzett BSc-n.
2020. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne. Bármit lehet ha úgy állapodtok meg a munkáltatóval.

Tervezőként, programozóként simán lehet otthonról is dolgozni (ha nem is azonnal, és nem is mind az 5 napot, de 1-2 napot igen, aztán majd változik ez idővel)

Tesztmérnökként, kivitelezőként, projektmenedzserként már eléggé lehetetlen vállalkozás.


Energetikában ha tervezésre adod a fejed akkor azt a megbeszéléseken kívül bárhol végezheted, főleg ha alvállalkozóként nyújtod a mérnöki szolgáltatást. Szerintem itt van a legtöbb lehetőség a home office-ra.

Ipari környezetben már nehezebb a tervezők dolga is, mert a többi mérnöki terület tervezőivel folyamatosan tartani kell a kapcsolatot, de nem lehetetlen az otthoni munka.


Hogyhogy ennyire fontos a home office neked? Csak kíváncsiságból kérdezem.

2020. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!