Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Későn kaptam meg az aláírást...

Későn kaptam meg az aláírást római jogból (DE ÁJK), és nincs időm levizsgázni, így ugye a vizsgakurzust se tudom felvenni. Azt nem tudom, hogy ilyenkor mi van? Többi lent.

Figyelt kérdés

Jövőre újra kell csinálnom a tárgyat, vagy jövőre le tudok vizsgázni belőle, mert ugye aláírásom van, és akkor fel se kell vennem az órát, csak majd a vizsgát?

Köszönöm a segítséget!



2020. jan. 21. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy későn kaptad meg az aláírást?

Vizsgaidőszak első hetében legkésőbb be kell írnia a profnak az aláírást. Ha nem így történt irány a TO.

Kérd meg, hogy nézzenek utána miért történt ez, illetve a profot hogy legyne már kedves még egy vizsga alkalmat legalább... (bár úgy tudom a római jog nagy mumus, mindenki annyira élvezi, hogy újra és újra elmegy belőle vizsgázni...)


Ha nem tudsz idén vizsgát felvenni, akkor kénytelen vagy ha indul vizsgakurzus akkor köv félévben ha nem akkor jövőre újra felvenni, ami ugye 2. tárgyfelvétel... ha nem sikerül akkor...3. tárgyfelvétel jön.... összesen 6 vizsgaalkalommal a 3 felvételre...


Ha úgy gondolod, hogy biztosan átmész belőle egy vizsgán, akkor járj utána a TO-n miért került be későn az az aláírás...


Vannak ritka esetek amikor a neptun engedte a vizsgát egyes tárgyaknál aláírás nélkül is felvenni.

2020. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!