Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor mikor szűnik meg a...

Most akkor mikor szűnik meg a hallgatói jogviszonyom?

Figyelt kérdés
Teljesítettem az összes tárgyat, már csak a szakdolgozat védés meg a ázróvizsgák vannak hátra, de ezek csak a következő félévben, tehát februártól lesznek. Ami nem világos, hogy a hallgatói jogviszonyom most január végével szűnik meg vagy majd csak akkor ha megvan az utolsó záróvizsga is? Neptunban semmi üzenetet nem kaptam erről, hogy bármi változott volna.
2020. jan. 22. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem go to felsőoktatási törvény :) Szépen le van írva.
2020. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp, hogy nincs szépen leírva. Elvileg azon félév utolsó napján, amikor megszerzem a végbizonyítványt. Na de a végbizonyítványt mikor szerzem meg? Nem a diploma a végbizonyítvány? A másik, hogy ha úgy szűnik meg a hallgatói viszonyom, hogy még le sem záróvizsgáztam, akkor már TB-re sem leszek jogosult, dolgozni meg még nem tudok menni, mert kb. az egész következő félév a zv tanulással fog eltelni.
2020. jan. 22. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szűnik meg, ha abszolválsz.
2020. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!