Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon így vizsgázhatok?

Vajon így vizsgázhatok?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy 1 tárgyamból 2x nem lett meg a vizsgám, és holnap lesz a 3. lehetőség..

És ugye 17.én kiírta hogy aznap kell befizetnem

El kezdtem az utalást aznap, és most hétfőre meg is jött, és be is fizettem(ki is van írva hogy teljesítve).

Viszont az lenne a baj hogy én hiába próbáltam jelentkezni a vizsgára ezután, azt írta ki a neptun, hogy az összes próbálkozás már megvolt vagy valami ilyesmi(pedig 2x rontottam csak el)

Szóval most ott tartok, hogy holnap lesz az utolsó lehetőség amire befizettem, viszont ugye jelentkezni nem engedett.

Ilyenkor mit tehetnék? Szerintetek holnap így vizsgázhatok?



2020. jan. 23. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hova jársz, de nálunk (BME) akkor vizsgázhatsz ha fel vagy jelentkezve a vizsgára. Ha nem akkor így jártál.

Egy próbát megérhet bemenni, mert sokat nem vesztesz vele, de kétlem, hogy mehetsz így vizsgázni. Arra érdemes figyelni, hogy nincs megkötés nálatok, hogy 1 vizsgából 1 félévben max hányszor lehet menni? Illetve megint csak a BME-ből kiiundulva vizsga előtti nap délig lehet jelentkezni. Előtte próbáltad?

2020. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mióta hétfőn sikerült a tételt befizetni a gyűjtőszámlával, azóta próbáltam de mindig ugyan ezt írta, hogy már meg volt a maximális vizsgák száma

Amúgy a PE-re járok

2020. jan. 23. 00:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy jelentkezési határidő? Vagyis ahova én járok ott úgy van hogy a vizsga előtti nap 12 óráig lehet jelentkezni.
2020. jan. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De van, ugyanígy van itt is elvileg, de akkor még lehetett jelentkezni csak nekem ezt írta ki mikor rá mentem a plusz gombra neptunban
2020. jan. 23. 00:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor a vizsgatipus? A gyakorlati jegyes tárgyaknak másképp vannak, nálam volt olyan amelyből csak kétszer lehetett menni.
2020. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Írásbeli és szóbelis a vizsga.(matek,analízis)

Míg nem fizettem be a gyűjtőszámlás dolgot, addig meg ugye írta is a neptun hogy :ismétlővizsga díj befizetve:hamis

Vagy valami hasonlót

2020. jan. 23. 01:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan nem volt, hogy felvetted a vizsgát, de nem mentél be? Nekem egyszer ezért nem engedte, és ki kellett fizetnem a távolmaradási díjat. Amúgy TO!
2020. jan. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a sulitok hallgatói követelményrendszerét (ajánlom neked is). Benne van, hogy egy tárgyból egy félévben maximum 2-szer vizsgázhatsz, harmadjára kérelmezni kell.
2020. jan. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez kb. mindenhol így van... 2 vizsga free, 3. dékáni, 4. rektori engedélyes. Talán tájékozódni kellene és nem egyből a gyakorikerdesekre rohanni.
2020. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Uhh, hát az szopacs. :S Nálunk 3x lehet, 4szer semmiképp, hanem utána újból fel kell venni a tárgyat. Mindenhol máshogy van ezek szerint.
2020. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!