Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden melyik a legjobb...

Szegeden melyik a legjobb diákmunka közvetítő?

Figyelt kérdés
Van valamilyen tapasztalatotok valamelyik szövetkezetnél?
2020. jan. 24. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Melódepónál vagyok, szerintem korrektek. Mindig küldik időben a táblázatot, hogy jelöld be, mikor tudsz menni, a beosztást is mindig küldik időben, a fizetésemet is rendben utalják. Ha fel vagy jelentkezve egy munkára, és valamiért egy bizonyos ideig nem kell menni, akkor nekem írtak más lehetőségekről. Egyszer volt olyan, hogy még nem volt kész a beosztás, de már leadtam egy jelentkezést, hogy mikor tudnék menni, viszont végül közbejött valami, mégsem értem rá, írtam egy emailt nekik, és nem problémáztak, rendesek voltak. Én csak őket ismerem, ha látsz valami neked tetsző munkát, ők megbízhatóak.
2020. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!