Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogok kapni SMS-t a felvitől...

Fogok kapni SMS-t a felvitől ha Szlovák telefonszámot adtam meg?

Figyelt kérdés
Mi lesz amúgy az SMS -ben, vagy csak a felvi.hu n nézhetem meg?
2010. júl. 22. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A ponthatárok internetes megjelenése után megkezdődik a tájékoztató sms-ek kiküldése is. Minden olyan jelentkező, aki jelentkezési lapján megadta mobilszámát és hozzájárulását, sms-ben is megkapja a pontszámait és a ponthatárokat. Mivel a kiküldés néhány órát vesz igénybe, az sms-ek várhatóan a késő esti, éjszakai órákban érkeznek meg a jelentkezőkhöz. - A Szlovák számról semmit nem találtam.
2010. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Természetesen igen, miért ne küldenék?

Az lesz benne, hogy nem hivatalos tájékoztatás: Gratulálunk, hogy felvettek ....

Megvolt még az smsem, mert őrizgetni akartam, de kitöröltem, de nagyjából ez van benne :) Leírja a ponthatárt és a te pontodat :)

2010. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát levelet sem akarták ide kiküldeni magyar lakcímet kellet megadnom ezért sem tudom hogy smst fogok e kapni
2010. júl. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!