Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem lesz meg a 36 kreditem...

Andris009 kérdése:

Ha nem lesz meg a 36 kreditem a 2 félév alatt, de újrafelvételiztek egy állami ösztöndíjas képzésre ugyanazon az egyetemen akkor ha felvesznek maradok még államin vagy az már kilőve?

Figyelt kérdés

Szóval az első félévem nagyon rosszul sikerült és alig tudtam összeszedni 10 kreditet amely részben annak köszönhető hogy a választott szakom egyáltalán nem tetszik.

A második félévemben meg nem biztos hogy össze fogom tudni szedni a maradék 30 körüli kredit számot tehát lehet hogy átsorolnak önköltségesre.

Viszont jelentkeztem ugyanazon az egyetemen belül más szeptemberben induló államilag támogatott képzésre aminek szinte semmi köze a mostani képzésemhez.

Befolyásolja-e valahogy a felvételimet ha engem átsorolnak önköltségesre a második félév végén?



2020. jan. 27. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvesznek, és beiratkozol, új jogviszony jön létre, amit egyedül olyan szempontból befolyásol a korábbi egy éved az egyetemen, hogy levonódik az állami féléveid számából.
2020. jan. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben

Köszönöm a választ!

2020. jan. 29. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!