Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz egy...

Szerintetek nagyon gáz egy írásbeli vizsgadolgozatra ráírni azt az üzenetet a tanárnak, hogy legyen irgalmas és adja meg a kettest?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag az egész csoport harmadszorra megy vizsgázni és ha nem megy át ember, akkor annak következményei vannak. Van rá remény, hogy a Tanár figyelembe venné, hogy az embernek vannak más gondjai is, nem csak egy száraz alapozó tárgy tanulása teszi ki az életét, ami ráadásul nagyon szőrszálhasogatóan van értékelve, ilyen negyed pontokon problémázva?

2020. jan. 29. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha én kapnék egy ilyet instant ráírnám az 1-est.
2020. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy nem csak ez lenne ráírva, hanem mondjuk a válaszok nagy része jó, csak lehet, hogy minimális hiányozna a ketteshez.
2020. jan. 29. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire jófej a tanár. Én volt hogy rajzolgattam hülyeségeket olyan válaszokhoz amire nem tudtam a választ. Gondoltam max mosolyog egyet. De tudtam, hogy nem egy besavanyodott emberről van szó.
2020. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon gáz, sőt, szánalmas, de az értékelésen (pontszámon, érdemjegyen) nálam nem változtatna.
2020. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Nézd, tanárnak nem az irgalmasok mennek, hanem azok, akik mindent jobban akarnak tudni másoknál és akik szeretik, hogy hatalmuk van a diák felett, tehát ha irgalmat akarsz, akkor imádkozzál Istenhez vagy kopogtass egy segélyszervezetnél, de tanártól jóindulatra ne számíts és ne égesd be magad ilyesmikkel tök feleslegesen, mert még az is lehet, hogy utána még jobban megszívat legközelebb...!


és igen, nagyon gáz és gúnyosan ki fog nevetni!


Mert ha ez a tanár jóindulatú lenne, meg sem fordult volna ilyen a fejedben, már eleve átengedne kegyelem kettessel, HA AKARNA! De ez nem olyan fajta.

2020. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5, a tanárok nem "adják" a jegyet, hanem a diákok érdemlik ki a megfelelő osztályzatot a teljesítményük alapján.


Nagy különbség ám ez, nem vagyok biztos benne, hogy sikerül is megértened az értelmét.

2020. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam ezt. Meg is buktam. 2 alkalommal később meg összejött.
2020. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!