Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE ÁJK felvételinél csak...

Az ELTE ÁJK felvételinél csak a 11. -12. osztályos jegyeket nézik?

Figyelt kérdés

Az ELTE weboldalán azt olvastam, hogy a teljes középiskolai bizonyítványról szükséges a másolat, de a 9.-10. osztályos eredményeket is figyelembe veszik, vagy csak az utolsó két év számít?

Kérlek, ne szóljatok be, erről pontos információt NEM találtam.



2020. jan. 30. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az adott tárgy utolsó két évét nézik. Ha egy tárgy 11.-12.-ben már nem volt, akkor nincs más választásuk, mint a 9.-10.-est nézni. Szóval igen, nézik azt is.
2020. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A felvire az egesz bizonyítványt fel kell tölteni, de csak a 11 es 12 év végig nézik, a szabály szerint az adott tárgyak amik számítanak a felvételinél, az utolsó két év jegyeit kell figyelembe venni. Azonban vannak olyan tárgyak is amiből érettségizel ha szeretnél mint 5 vagy 6 tárgy stb. de nincs már 11 vagy 12 osztályban ilyenkor a legutolsó 2 évet veszik figyelembe pl földrajzot ha jol tudom csak 9 es 10 osztályban tanítanak így akkor azokat az év végi eredményeket nézik. Ezért kell feltölteni mind a 4 évet a bizonyítványban.
2020. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!