Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bőrgyógyász rezidensi helyek?

Alicell kérdése:

Bőrgyógyász rezidensi helyek?

Figyelt kérdés

Mely városokban/kórházakban fogadnak bőrgyógyász rezidenseket elsősorban? Mennyire nagy a verseny a helyekért? (tudom, a bőrgyó nem éppen hiányszakma...)

.


Ha van valaki, aki személyes tapasztalatot tud írni, (mennyire volt nehéz a bekerülés, mi jelentett előnyt esetleg a felvételinél, melyik egyetemről mentetek oda, stb.) annak nagyon örülnék :)



2020. febr. 1. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Azért a bőrgyógy nem is egy népszerű szakma, gondolom még nem vagy medikus, mert akkor pontosan tudnád miért.
2020. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De igen, negyedéves vagyok jelenleg, és annyit pontosan tudok, hogy nem hiányszakma, gondolom azért, mert egy élhetőbb, családbarátabb szakma, így talán többen is választják (gondolok itt például a nőkre), mint egyéb, megterhelőbb szakirányokat, de azt tényleg nem tudom, mennyire népszerű, pont ezért tettem fel a kérdést.
2020. febr. 7. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz a bekerülés. Budapesten és vonzáskörzetében kb lehetetlen ha nincs kapcsolatod. De ha van is akkor se kapsz rögtön rezidens helyet. Osztályos orvosként kell dolgoznod x időt amiből nem fog teljesen beszámítódni minden ha végre kapsz rezidens helyet.
2020. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!