Megbuktam egyetemen?

Figyelt kérdés
Gazdálkodási és menedzsment szakon megbuktam az első félévemben számvitelből. Az összes többi tárgyam mind 4 de inkább 5. Egyszerűen nem ment a fejembe igaz, nem tudtam órákra bejárni mert dolgoznom kell, hogy fizessem a tandíjat. Ilyenkor mit lehet csinálni? Volt már valaki így?

2020. febr. 3. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felveszed legközelebb.
2020. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felveszed vizsgakurzuskent,de figyelni kell mert ami epuo ra azt addig nem veheted fel,ameddig ezt nem csinalod meg.
2020. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy tárgyból megbuktál, az nem a világvége. Vedd fel újra, és legközelebb több időt és energiát szánjál rá :)
2020. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj. Annyi az egész, hogyha van aláírásod és hirdetnek meg vizsgakurzust, akkor azt felveheted. Ilyenkor általában órákat nem szoktak tartani, csak vizsgaidőszakban biztosítanak lehetőséget vizsgázni. Ha pedig nincs aláírásod vagy nincs vizsgakurzus, akkor következő félévben (vagy amikor újra meghirdetik a tárgyat) mégegyszer felveszed és kész. Semmi tragikus.
2020. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!