Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
3.5 éve vagyok egyetemen fizetősre járok pénzügy számvitelen, csak sajnos nem tudok át menni számvitel 2ből, mert nem sikerült nagyvizsga többször próbálkoztam, számvitel 1 is megszenvedtem. Az a baj, hogy a tantárgyra ráépül még 2 tantárgyam amit teljesíteni kell, összesen 4 tantárgyam hiányzik, csak sajnos nem tudom fizetni. Diákhitelt nem vennék fel. Úgy gondoltam elvégzek egy szakmát most lepasszíválok, később gondolkozhatok hogy kiiratkozom.. Átjelentkezni nem akarok az is sok pénzbe kerülni elfogadni a tárgyaimat.
2020. febr. 3. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel a diákhitel 2-őt, az kamatmentes, így gyakorlatilag miután végeztél részletekben kifizeted a tandíjat és kész, nem fogsz a kamatok miatt eladósodni.
2020. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ennyivel a vége előtt nem szállnék ki. Diákhitel és nyomd neki!!! Csak görbül már végre!
2020. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért 1 tárgyat igazán meg lehet tanulni, ha már nincs más.
2020. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 tantárgyam hiányzik ahogy leírtam fent. Számvitel 2 ből 3 szor a vizsgán megbuktam, és csak 6szor vizsgázni, nem vagyok benne biztos hogy sikerül, jártam magántanárhoz úgy se sikerült pár pont miatt, nagyon nehéz a vizsga.
2020. febr. 3. 22:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj nagyon kevés tantárgyam sok pénz a tandíj, nem csökkenthető, mert nem állami egyetemre járok
2020. febr. 3. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!