Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A súlyozott tanulmányi átlagba...

A súlyozott tanulmányi átlagba (ami alapján átraknak önköltségesre) beleszámít a nem teljesített szabvál?

Figyelt kérdés
Van egy tárgy aminek a vizsgáját fel sem vettem,mert nem akartam azzal foglalkozni tovább és érdekelne,hogy emiatt átrakhatnak-e önköltségesre. Több hivatalos helyen is olvastam, hogy csak a teljesített kreditek számítanak ilyenkor. Az ösztöndíjhoz viszont minden számít.

2020. febr. 4. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Számít a kredit is, 36 kreditnek kell összejönnie két félév alatt. Nincs a súlyozott átlag számításához képlet megadva? Nálunk a neptun főoldalára kitették a tájékoztatót.
2020. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!