Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi kreditet érdemes...

Mennyi kreditet érdemes felvenni egy félévre?

Figyelt kérdés

Az első félévben a TO-s ügyintézőm 33 kreditet vett fel, ebből 29-em lett végül, mert egy tárgyat nem sikerült megcsinálni. Erre a félévre eddig csak a kötelező tárgyak közül vettem fel azokat amiket a neptun második félévre ajánl. Ez összesen 31 db kredit, szerintetek ez elég vagy kevés és vegyek még mellé fel valamit? Igazából lesz elég dolgom a félévben a matek2, statika meg anyagismeret miatt.

Van olyan a választható tantárgyak közül ami érdekel csak nem tudom, hogy ilyen ,,korán" kell- e egyáltalán még azokból válogatni.



#neptun-tantárgy-egyetem-választás-kurzus-félév
2020. febr. 5. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Félévente 30-35 körüli kredit biztosítja az ideális haladást.

A választhatókat érdemes csinálgatni szerintem, ne a végére maradjon a java.

2020. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Optimálisan 27-33 között van ez a szám.
2020. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az eddigi félévek során ilyen számú kreditek voltak szemeszterenként: 30, 31, 34 és idén 35. Szerintem az a 31 is jó, pláne, ha már most tudod, hogy lesz majd mit csinálnod.
2020. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!