Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi tantárgyfelvétellel...

Egyetemi tantárgyfelvétellel kapcsolatban ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Nemsokára lezárul a tárgyfelvétel a szemeszterre, azonban a versenyjelentkezés során néhány kurzusra (várólista miatt) nem jutottam be. Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e írni az adott tanárnak, hogy lenne-e lehetőség a kurzus férőhelyének bővítésére, vagy ezzel kapcsolatban mást kell keresni?

Köszi a segítséget!


2020. febr. 7. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Nyugodtan írj bárkinek, el fognak küldeni a bánatba. Annyi hely van, ahányat meghirdetnek.
2020. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan írj az oktatónak, maximum elutasít, veszítenivalód nincs.
2020. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyeteme válogatja. Nálunk szoktak bővíteni. Vesztenivalód nincs.
2020. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kÁROLIN a BTK-n többnyire bővítenek.
2020. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a tárgyfelelősnek kell írni. Próbálkozz meg, baj nem lehet belőle. A kötelező tárgyakból elvileg be kell hogy férjél szóval kellene bővíteniük. Ha kötvál/szabvál akkor nincs nagy esélyed.
2020. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írj, szerintem az oktatónak (nálunk őt kell ilyenkor keresni). Nálunk ez teljesen tanárfüggő... Valaki meghirdet 60 +/- pár főre 999 helyet, más pedig kitesz egy 80 fős limites előadást 100+ főnek. Valaki teljesen rugalmas és kibővíti, míg valaki nem hajlandó. Velem egyszer volt olyan, hogy nem fértem be egy kötelező előadásomra és az oktató helyhiány miatt nem akarta kibővíteni a kurzust. Én azért az első órára bementem, hogy utána beszéljek vele és közölte velem, hogy sajnos nincsen elég hely a teremben +1 főnek, ezért nem tudja kibővíteni a kurzus létszámát, de ha szeretném akkor bejárhatok... Szóval ahhoz volt hely, hogy bejárjak (és ténylegesen volt is rengeteg hely), de ahhoz nem, hogy fel is vegyem az órát. Érdekes. Viszont nekem is van pozitív tapasztalatom is, valaki rendes és kibővíti.
2020. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!