Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsga jogosítványh...

Elsősegély vizsga jogosítványhoz mennyire nehéz? Nagyon komolyan veszik a vizsgát? Jövőhéten vizsgázok és tartok tőle.

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 20:00
 1/4 anonim válasza:
Vizsgabiztostól függ. Első helyen 10-ből 7 embert buktatott, köztük engem is. Igaz jogos volt, bár volt aki mindent hibátlanul csinált, viszont a tételnél 1 dolog nem jutott eszébe -> bukta. Másodjára másik helyen próbálkoztam: sokkal lazább volt a vizsgabiztos, pl. látta hogy jól csinálom az újraélesztést, nem is kellett az egészet végigcsinálnom, stabil oldalfekvés előtt sem kellett betegvizsgálatot csinálni, tételnél meg nem érződött hogy mindenáron meg akar húzni.
2020. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek ezt a vizsgát a suli szervezte helybe.Az autósuli azt mondja aki szervezte hogy 3éve nem bukott meg senki...de utána olvasva több helyen látom hogy nem is olyan könnyű.Az oktatást egy mentős tartotta aki mondta az újra élesztés vagy a stabil oldalfekvést tuti lesz ezek mennek is,tételektől tartok.
2020. febr. 7. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vidéken csináltam. Indult egy két napos képzés, ahol gyakoroltak, én nem tudtam egyiken se részt venni, úgyhogy anyukám tanította meg gyakoroltatta velem a dolgokat, elolvastam néhányszor a kiadott anyagot, nem vittem túlzásba a készülest, de rástresszeltem, mert meséltek, hogy sokan buktak előző alkalmakkal.

Négyen mentünk be, az oktató hölgy volt jelen és valami orvos, egymáson kellett megmutatni a dolgokat, a többiek alig tudtak valamit, de segítettek nekik és ravezettek őket, kb mindegyik átment akkor.

Nagyon változó

2020. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon könnyű. A vizsgabiztosom egy nagyon flegma, bunkó, ordítozó vènember volt. Bementünk heten és ordítàssal kezdett, aztán végig idegbetegeskedett. Húzni sem lehetett, rámutatott valakire és ennyit mondott pl.: "ELSŐFOKÚ ÉGÉS". És gondolkodàs nélkül mondanod kellett, egy szóbotlàsod volt és üvöltött. :D Ketten buktak közülünk. Én átmentem elsőre, de közülünk hárman már nem először jöttek, volt olyan aki negyedjère jött, mert az első vizsgájàn összeveszett a vizsgabiztossal(az egész megyében ő vizsgàztat). Természetesen megismerte akkor is. Én mondjuk olyan kérdést kaptam amire egy szó volt a válasz. Csak újraèlesztenem kellett.
2020. febr. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!